Partnerom projektu je:

DOMOSS

Ďalší partneri:Dôležitosť lokality

Je veľmi dôležité, kde sa Vás nový domov - dom či byt bude nachádzať. Dôležitými parametrami, ktoré si treba preveriť sú najmä: dostupnosť základnej občianskej vybavenosti (školy, škôlky, obchodov, pošty...), vybudovanosť prístupových ciest a chodníkov, verejného osvetlenia, kanalizácie a pod. Pre výchovu detí a pre dnešnú štandardnú kvalitu bývania je dôležitá možnosť rozvíjať svoje športové aktivity. Treba si zistiť, či sú dostupné detské ihríská. Výhodou je, ak je bezproblémové prepojenie na okolité väčšie mestá.

ČO PONÚKA OBEC TREBATICE ?

- TAKMER 1 300 OBYVATEĽOV.

- AJ V TÝCHTO ČASOCH NÍZKU NEZAMESTNANOSŤ (CCA. 5%).

- ŠTANDARDNÚ VYBAVENOSŤ, NACHÁDZA SA TU:

ŠKÔLKA, ŠKOLA, VYBUDOVANÁ OBCHODNÁ SIEŤ, POŠTA, DOM SLUŽIEB, INTERNETOVÉ MIKROVLNNÉ PRIPOJENIE, KNIŽNICA, NOVÝ ŠPORTOVÝ KOMPLEX, AUTOBUSOVÉ PREPOJENIE NA BLÍZKE MESTÁ: PIEŠŤANY, TRNAVU, VRBOVÉ, MYJAVU....

- PRÍTOMNOSŤ VÝROBNÝCH ZÁVODOV S PRACOVNÝMI PRÍLEŽITOSŤAMI. VÝZNAMNÝ ZAMESTNÁVATELIA: OKE PLASTIC, RHENUS LOGISTICS + ĎALŠI 2 INVESTORY PRÍDU V ROKU 2010, NEĎALEKÝ PRIEMYSLENÝ PARK KRAKOVANY.

- KALENDÁR ZAUJÍMAVÝCH KULTÚRNYCH PODUJATÍ POČAS CELÉHO ROKA (HODY, KAPUSTNÉ HODY, AKCIE K MDD, ATĎ.)

VIAC NA www.trebatice.sk

VÍZIA OBCE V ROKU 2015:

Trebatice budú v roku 2015 obcou s príjemným vzhľadom a plnou detí, obcou, v ktorej bude bohatý spoločenský život, ľudia sa budú aktívne zapájať do riešenia spoločných problémov a budú hrdí na obec, v ktorej žijú.