Partnerom projektu je:

DOMOSS

Ďalší partneri:Napísali o nás

Publikované (20.8 2012) v Piešťanskom týždni:

JE VÝHODNÉ PLATIŤ MENEJ... ! (?)

Áno, prozaická a pravdivá veta...a týka sa každej oblasti života. Chceme a dá sa ušetriť na potravinách, na oblečení, na cigaretách alebo aj na pive... Ale najviac sa dá ušetriť tam, kde to väčšina z nás ani nečaká. Je to taktiež prozaické – je to o bývaní, o poplatkoch za bývanie, o poplatkoch za energie.

Minimalizácia nákladov...
Už aj na Slovensko prichádza jeden z mála pozitívnych trendov zo západu – sledovanie a minimalizácia nákladov za bývanie. Všetci si určite spomenú alebo ešte stále majú aktuálnu skúsenosť s ústredným dodávateľom tepla, teplej vody, či so starým plynovým kotlom. Pre tých, ktorí hľadajú moderné a kvalitné bývanie so zameraním na úsporu energií dávame do pozornosti mnohým už dobre známy projekt „BYTOVKY TREBATICE“.

Tretí bytový dom v Trebaticiach.
Sympatické byty (aktuálne sa dostavuje už tretí bytový dom) ponúkajú veľa užitočných riešení s pozitívnym vplyvom na mesačné platby za byt a bývanie.Základným pasívnym prvkom je kvalitná konštrukcia stavby a zateplenie – vo vysokej kvalite, žiadny „ofuk“... (ako to vidíme všade navôkol).Stavba pozostáva z 30 cm vonkajšej tehly „Porotherm“ a je doplnená 10 cm zateplením použitím Nobasilu. Hlavným aktívnym prvkom energetických úspor je vlastný kondenzačný plynový kotol - samostatný pre každý byt. Sami si tak regulujete teplotu vo Vašom byte, ohrev teplej vody v čase, kedy Vy potrebujete a to bez ohľadu na aktuálny mesiac v kalendári, či náladu a ochotu údržbára bytového družstva, keď sa náhodou v septembri ochladí...

zaplatíte iba to, čo sami miniete,
žiadne iné straty na potrubí a iné nezrovnalosti vo vyúčtovaní. Plynom samozrejme môžete aj variť, takže platby za elektrinu budú len za chladničku, TV, počítač, rôzne nabíjačky  a samozrejme osvetlenie. Aj tu však na Vás čaká úspora. Partner projektu – predajňa DOMOSS Piešťany venuje každému bytu sadu úsporných žiaroviek a žiariviek. Takže naozaj úspora na každej strane. Na našej stránke www.bytovkyterbatice.sk si môžete prečítať vlastnú skúsenosť obyvateľa prvého bytového domu, p. Vladimíra Hornáčka, ako aj reálne porovnávacie tabuľky energií.

Keď k týmto úsporám za energie prirátame nízke miestne poplatky a dane, parkovacie miesto v cene každého bytu, nižšie platby za vodu a odpad, je táto ponuka kompletne vybaveného bytu v Trebaticiach bezkonkurenčná v celom našom piešťanskom regióne. A nakoniec, z 3-tieho bytového domu sú voľné už len 3 byty z jedenástich.... Viac na www.bytovkytrebatice.sk

Publikované (marec 2012) na portáli www.pnky.sk:

Nové byty na mieru s bonusmi navyše.

V Trebaticiach opäť začína výstavba nových bytov do osobného vlastníctva. Tentoraz sú to najžiadanejšie – dvojizbové byty. V rámci výstavby prvých dvoch bytových domov si práve „dvojizbáky“ klienti rezervovali ako prvé už počas výstavby. Výhodou týchto bytov je zaujímavá konečná cena – 49 900 eur. Za túto čiastku získate kompletné vybavenie bytu s podlahami, sanitou, s vaňou, vnútornými aj vonkajšími dverami a teraz aj s kuchyňou na mieru. Stačí si priniesť len svoju posteľ a môžete hneď bývať…
w06-img_9202 V tomto prípade naozaj platí heslo: “Je lepšie bývať vo vlastnom, ako v prenajatom.” Matematika je jednoduchá, spočítajte si to sami. Prenájom 2-izbového bytu na sídliskách v Piešťanoch aj s energiami stojí 250 eur až 300 eur. Kúpa vlastného nového bytu v Trebaticiach – na hypotéku stojí so štátnym príspevkom pre mladých okolo 170 eur mesačne (na 30 rokov). Platba energií (byt má svoj vlastný kotol) a iných poplatkov je u tohto bytu v Trebaticiach okolo 60 eur. Môžete teda bývať len za 230 eur mesačne. A bývate vo vlastnom, bývate v novom, bývate v modernom – zateplenom byte, s vlastným kotlom – ako v dome. Sami si rozhodujete, kedy si zakúrite, na akú teplotu. Je jedno, či je september alebo máj. Nie ste rukojemníkom žiadneho centrálneho dodávateľa tepla. Opýtajte sa už súčasných obyvateľov nových bytových domov v Trebaticiach, aké majú platby za energie a aké mali pri vyúčtovaní preplatky! Je príjemné mať preplatok za plyn – každého to poteší .

Príďte sa sami presvedčiť. K nahliadnutiu je vzorový byt. Sami si na mieru môžete vybrať typ a farebnosť podláh, sanity a obkladov. Určite každého poteší parkovacie miesto vyhradené ku každému bytu. Je to jednoduché – stačí si zavolať na 0918 284 880 a dozviete sa viac. Aktuálne informácii a zaujímavé videá si môžete prezrieť aj na www.bytovkytrebatice.sk.
Aktuálna AKCIA na získanie kuchyne na mieru do nového bytu trvá len do 30.4. A navyše partner projektu DOMOSS Piešťany venuje každému kupujúcemu 700 eurový šek na nákup elektrospotrebičov vo svojich predajniach. Neváhajte, počet voľných dvojizbových bytov sa zmenšuje.

Publikované (jún 2011) na portáli www.pnky.sk:

Posledné voľné byty v Trebaticiach.

Druhá bytovka v Trebaticiach s bytmi do osobného vlastníctva je pred dokončením hrubej stavby. Investor podobne ako minulý rok dodrží termín dokončenia výstavby - jeseň tohto roka. O nové byty v Trebaticiach je veľký záujem. Z 11 bytov je už v tomto momente predaných sedem. K dispozícii zostali len posledné 4. Byty v prvej bytovke sa minulý rok vypredali ešte pred jej kolaudáciou. Podobný scenár vzhľadom na kvalitu prevedenia stavby, lokalitu a ceny bytov očakáva zástupca investora Marcel Gono aj v tomto roku.

Kúpa bytu v Trebaticiach je spojená s viacerými zaujímavými a neštandardnými výhodami pre kupujúceho. Ten získava bonus na nákup elektra v predajni DOMOSS, poistenie kúpeného bytu zadarmo, kvalitnú saunu na prízemí bytovky. Tá bude slúžiť iba 11 majiteľom zakúpených bytov. Vysokým štandardom sú aj dostatočne veľké balkóny, pivničné priestory ku každému bytu a vlastné parkovacie miesto, všetko samozrejme v cene bytu. Každého obyvateľa určite potešia nízke prevádzkové náklady na teplo a ohrev teplej vody. Každý byt má svoj vlastný kotol a vlastnú reguláciu. Neplatíte teda nič navyše a ste sám sebe pánom.

Pokiaľ máte záujem dozvedieť sa viac, navštívte stránku www.bytovkytrebatice.sk. Obhliadku vzorového bytu si môžete dohodnúť na čísle: 0918 284 880. Rezerváciou bytu do 30.6. 2011 (k dispozícii sú už len 4 byty) sa zapojíte aj do aktuálnej súťaže. Viac informácii na www.bytovkytrebatice.sk.
Je predsa lepšie bývať vo vlastnom, ako v prenajatom.

Publikované 1.3.2011 v Piešťanskom týždni:

Byty v Trebaticiach predané, začína sa nová výstavba.

Je predsa lepšie bývať vo vlastnom, ako v prenajatom. 11 rodín v novom bytovom dome v Trebaticiach už býva lepšie - vo vlastnom. V priebehu minulého roka sa začala aj dokončila výstavba prvého bytového domu spolu s úpravou okolia. Prevedenie stavby, dobrá lokalita a neustály záujem podnietil výstavbu aj druhej bytovky s 11 bytmi do osobného vlastníctva. Súčasťou každého bytu bude priestranný balkón, pivnica a parkovacie miesto v cene bytu.

Výhodou tohto projektu je dobrá lokalita, blízkosť školy, škôlky a dostupná infraštruktúra. Do centra Piešťan je to autom len 5 minút. Ako tvrdí pán Roman Sekáč, jeden z prvých kupujúcich, cena nového bytu a náklady na bývanie sú neporovnateľne nižšie ako v Piešťanoch. Príďte sa sami presvedčiť. Zaujímavým bonusom európskej úrovne je sauna len pre obyvateľov bytového domu.

Ukončenie výstavby sa ako v minulom roku plánuje na začiatok jesene 2011. K dispozícii je 11 bytov (2 a 3-izbové od 41 do 71m²). Už teraz sú však zarezervované 4 z nich. Zaujímavou ponukou sú ďalšie 3 výhody, ktoré môže každý kupujúci nového bytu získať. Tak napríklad aj v tomto roku pokračuje spolupráca s predajcom elektroniky DOMOSS. Mladé rodiny pri kúpe bytu získajú od spoločnosti DOMOSS Piešťany šek na nákup tovaru v hodnote 700 Eur. Túto poukážku získalo a využilo všetkých 11 kupujúcich bytov v minulom roku.

Ďalšie informácie o aktuálnej ponuke, priebehu výstavby a o počte ešte voľných bytov získate na stránke www.bytovkytrebatice.sk alebo na telefónnom čísle: 0918 284 880.

AKTUÁLNA AKCIA – pri rezervácii nového bytu do konca marca získava zákazník spolu s bytom aj kuchyňu na mieru ZADARMO.

Publikované 2.11.2010

Držíme slovo – byty v Trebaticiach dokončené.

O dokončenom projekte „BYTOVKY TREBATICE“ sme sa porozprávali s investorom Marcelom Gonom (MG solutions, s.r.o.).

Čo nám môžete povedať o aktuálnom stave projektu?

Marcel Gono:
práve dokončujeme okolie, prístupové cesty, chodníky a parkoviská. Po prezentácii vzorového bytu v septembri tohto roka nám ostal k dispozícii z 11 bytov už len jeden voľný byt. Ten je samozrejme k dispozícii k prehliadke.

Kedy sa teda budú môcť noví majitelia nasťahovať?

Marcel Gono:
aktuálne sa dokončujú interiéry – podlahy, dlažby a sanita v bytoch podľa výberu každého kupujúceho. Väčšina nových majiteľov sa bude sťahovať v novembri. Na vianoce bude plný dom, verím že spokojných bývajúcich.

Aký máte pocit z priebehu výstavby?

Marcel Gono:
veľmi dobrý, splnili sme si všetky záväzky voči kupujúcim aj dodávateľom. Môžeme smelo povedať, že držíme svoje slovo. Na druhej strane je tu stále záujem ľudí o kúpu kvalitného bytu v dobrej lokalite. Na jar budeme preto určite pokračovať vo výstavbe 2. bytového domu.
Ďakujeme za rozhovor.

Publikované 7.9.2010

Posledné byty do osobného vlastníctva v Trebaticiach. Nové moderné byty do osobného vlastníctva v Trebaticiach sú už pred dokončením. Hotové vonkajšie fasády prezrádzajú blížiace sa odovzdanie domu novým majiteľom. Dokončuje sa interiér jednotlivých bytov a následne sa bude upravovať aj okolie bytového domu. O úspešnej realizácií hovorí aj skutočnosť, že už v priebehu výstavby bola postupne rezervovaná viac ako polovica bytov. V sobotu 11.9. bude k dispozícii ukážkový vzorový byt. Návštevníci a potenciálni záujemcovia sa budú môcť na vlastné oči presvedčiť o kvalite zrealizovaných stavebných prác, o variantoch prevedenia interiéru a zaujímavej cene, ktorá sa odvíja od súčasných cien stavebných materiálov. K dispozícii sú 2 a 3-izbové byty. Stačí prísť a presvedčiť sa. Je predsa lepšie bývať vo vlastnom, ako v prenajatom. Prekvapí Vás nielen cena, ale aj interiérové riešenie bytov a samotnej stavby. Bytový dom je zhotovený z tehly, kompletne zateplený, každý byt je so samostatným kotlom s vlastným kúrením a ohrevom vody. Bonusom je vlastná sauna pre obyvateľov domu a vlastné parkovacie miesto priamo pred domom. Každému bytu prilieha balkón, ktorý sa nezapočítava do výmery bytu a samozrejme pivničný priestor. Všetko, ako má byť vo Vašom novom byte... Ďalšie výhody a informácie získate priamo na tel. čísle 0918 284 880. Partnerom projektu je predajňa DOMOSS Piešťany, ktorá venuje pri kúpe bytu novému obyvateľovi 700 € poukážku na nákup ľubovoľnej techniky. Fotografie z priebehu prác a informácie o termíne prezentácie vzorového bytu nájdete aj na stránke: www.bytovkytrebatice.sk.

Publikované 4.5.2010

Nové byty v Trebaticiach sa stávajú skutočnosťou.

V Trebaticiach pokračuje výstavba nového bytového domu s 11 bytmi do osobného vlastníctva. Aj keď ide o mladú stavbu, už teraz Vám prinášame ohlasy kupujúcich, ktorí si zarezervovali prvé byty.

Zaujímalo nás, prečo sa kupujúci rozhodli pre túto ponuku.

Roman Sekáč: „Keďže bývame u manželkiných rodičov, tak bola pre nás dôležitá rýchlosť výstavby. Bývať budeme už na jeseň tohto roka. Oslovila ma lokalita, riešenie bytu spolu s veľkým balkónom a pivnicou a hlavne spôsob riešenia vykurovania a dodávky teplej vody. Energeticky úsporné bývanie bol pre mňa posledný dôvod, ktorý rozhodol o kúpe. Ušetrím mesačne cez 2 000 korún (ešte stále počítam v korunách).“

Martin Bartošek: „Už dlhšie som riešil bytovú otázku. Som z Piešťan, ale Trebatice sú pre mňa pohodová a blízka lokalita. Získam úplne nový byt za cenu staršieho v Piešťanoch.“

Peter Važan: „Ja som sa jednoznačne rozhodol pre kúpu jednoizbového bytu. Pri voľbe u mňa zohrávala úlohu cena, bezproblémové parkovanie a nízke prevádzkové náklady na bývanie (spolu s nízkymi obecnými poplatkami).“

Ďalšou dobrou správou je, že len pre obyvateľom domu bude ako bonus k dispozícii plne vybavená suchá sauna. Možnosť dokončenia bytu na kľúč podľa vlastných požiadaviek klienta, nízke náklady na bývanie a postupné financovanie, robia z tohto projektu bezkonkurenčnú ponuku na kvalitné bývanie v našom regióne.

Aktuálny stav výstavby môžete sledovať na vlastné oči keď budete prechádzať cez Trebatice alebo v galérii na www.bytovkytrebatice.sk

Partnerom projektu je predajňa DOMOSS Piešťany, ktorá venuje pri kúpe bytu novému obyvateľovi 700 € poukážku na nákup ľubovoľnej techniky. Ďalšie výhody a aktuálne informácie sa dozviete na www.bytovkytrebatice.sk alebo priamo na telefónnom čísle: 0918 284 880.

Publikované dňa 2.2.2010 v Piešťanskom týždni:

"Je lepšie bývať vo vlastnom, ako v prenajatom. Túto pravdu si zobrali za svoje investor a obec Trebatice pri plánovaní výstavby nových bytov v Trebaticiach (www.bytovkytrebatice.sk). Jedná sa o výstavbu bytov do osobného vlastníctva. Spolu bude odovzdaných v priebehu septembra tohto roka 11 nových bytov.

Medzi výhody projektu patrí odovzdanie plne dokončených bytov s energeticky úsporným systémom vykurovania a ohrevom teplej vody. Prehľadný systém financovania a bezplatné poradenstvo Vás presvedčí, že aj v dnešnej dobe môže byť celkom reálne kúpiť si svoj vlastný byt. Už teraz si môžete rezervovať Vaše nové bývanie. K dispozícii sú dvoj a trojizbové byty. Môžete sa informovať na 0918 284 880.

Rezervácia a následný predaj bytov bude podporený zaujímavými bonusmi. Mladé rodiny získajú pri kúpe bytu od partnera projektu – predajne DOMOSS Piešťany 700 € poukážku na nákup vybavenia do nového bytu. Kupujúci zároveň získa zadarmo komplexné poistenie bytu a celej domácnosti. Zaujímavou ponukou je taktiež AKCIA „Nájdite si svojho suseda“. Ak odporučíte ďalšieho kupujúceho, získate zľavu z predajnej ceny ďalších 500 €. Lákavú cenu bytu si tak potenciálny kupujúci môže ešte znížiť o tieto sumy. Viac informácii získate na tel. čísle: 0918 284 880.

Projekt bude poskytovať rozšírenú 3 ročnú záruku na stavebné práce. Kvalitu realizácie stavby si možete overiť na vlastné oči na dokončenom projekte „Bývanie pod Lesom“ v Moravanoch nad Váhom.

Je predsa lepšie bývať vo vlastnom, ako v prenajatom. Je lepšie a lacnejšie platiť len za tie energie, ktoré skutočne miniete.

Viac informácii na www.bytovkytrebatice.sk alebo na tel. č.: 0918 284 880."