Je lepšie bývať vo vlastnom

Sme radi, že Vám môžeme predstaviť nový projekt bytoviek v prosperujúcej obci Trebatice (len 5 minút autom od Piešťan). Každý by rád býval vo vlastnom, kvalitnom a energeticky nenáročnom byte. Nové bytovky v Trebaticiach spĺňajú tieto Vaše potreby.

Je práve ten najvhodnejší čas zaobstarať si vlastné bývanie. Môžete tak získať kvalitu pri výhodnejších podmienkach ako v minulosti, s pridanými výhodami a službami navyše. Pomôžeme Vám s jednoduchým financovaním, pri ktorom možno zistíte, že Vaše mesačné výdavky na bývanie budú rovnaké ako dnes, ale budete mať už svoj vlastný byt, svoj vlastný domov. Projekt bytoviek v Trebaticiach bude kompletne dokončený už túto jeseň (september 2010).

V ponuke je dvojizbový a dva typy trojizbových bytov. Hlavnými výhodami ponúkaného bývania je jeho energetická nenáročnosť, plná vybavenosť interiéru, upravené okolie s miestami na parkovanie. O kvalite prác investora sa môžete sami presvedčiť na projekte Bývanie pod Lesom v Moravanoch nad Váhom (www.byvaniepodlesom.sk).

Pozrite si aktuálny stav projektu v galérii.

NOVINKA! Pozrite si vizualizácie bytu: v galérii.